Jestli Nevíte, co na sebe, máte pocit, že vám nic nesluší a nemůžete na sebe nic sehnat… je nejvyšší čas si to přestat vyčítat.

 • Vím, jak otravné je každé ráno přešlapovat před skříní bez jakéhokoli nápadu nebo tušení, co si máte vzít na sebe.
 • Je to pořád dokola – kupujete si nové a nové věci, které nikdy neunosíte, nebo si naopak pro jistotu nekupujete vůbec nic a pak chodíte v jednom a tom samém, až vám to samotné začne lézt krkem.
TAK TO JSTE TADY SPRÁVNĚ!

 

Konzultaci celého šatníku, včetně třídění šatníku, stylu, vhodných kombinací, trendů a nakonec nákupy. 

Během celkové revize šatníku se prohrabeme vaší skříní a vyřadíme vše, co už tam nepatří – staré a děravé, nesedící, dlouho nenošené a nevhodné oblečení. 

Může to trvat chvíli, i celý den. Mým úkolem bude probrat celý Váš šatník. Na třízení si proto vyšetřete čas a klid. Po čištění šatních skříní si sedneme a řekneme si, co je potřeba doplnit a jaké kusy jsou pro vás vhodné. Stejně tak vám ukážu nové kombinace, které můžete tvořit se svým stávajícím oblečení. Poradím vám, jakými doplňky můžete svůj šatník oživit.

Před nákupy si nejdříve sedneme a řekneme si, co byste potřebovali změnit a jaké jsou vaše požadavky. Já naopak doporučím, na co bychom se měli při nákupech zaměřit. Společné nákupy pak mohou trvat 2 hodinky, i celý den. Pokud se stane, že neseženeme, co potřebujete, půjdeme na nákupy znovu. Skončíme až ve chvíli, kdy budete spokojeni.

Poradím Vám, co a jak nosit a kombinovat. Všechno Vaše oblečení zdokumentuji a sestavím seznam doporučených kusů pro nákupy. Také si řekneme jaké jsou Vaše potřeby a požadavky. Společně pak půjdeme nakupovat a poradím Vám, jak dále šatník doplňovat 
a udržovat.
CO MŮŽETE ČEKAT
 • Poskytnu vám zpětnou vazbu na váš šatník 
 • Pomůžu s výběrem vhodného oblečení
 • Poradím vám se stylingem a novými kombinacemi
 • Zkonzultuji outfit na určitou příležitost do vašeho šatníku zařadím základní kusy, které by tam neměly chybět, a naopak vyřadím věci, které vám nesedí
 
Pro ty, co nemají rádi nakupování
Pokud neradi nakupujete, předvýběr oblečení zařídím sama. 
 
Pro shopaholiky
Stanu se vaší nepostradatelnou kamarádkou, která pomůže ukočírovat impulzivní nákupy a neztratit se v záplavě “výhodných” nabídek. S nákupy vám vydržím ochotně radit celé hodiny.
 
cena 1h  1000 Kč 


Základy šatníku pro všechny boss babes

Co patří do základů šatníku, kde to přesně sehnat ? 

Mám pro vás kompletní návod. 

TOHLE NUTNĚ POTŘEBUJU

  Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Pro více informací se podívejte na to, jak pracujeme s vašimi daty.

  Přejít nahoru
  Scroll to Top